((ŠPORTOVÁ TELEVÍZIA-)) Spartak Trnava : Slovan Bratislava živý prenos 02/04/2023

Onlajny.eu | online prenosy športových stretnutí

Detail zápasu - DAC 1904 - FC Spartak Trnava

Spartak Trnava - Slovan Bratislava tipy a predpovede

Spartak Trnava - Slovan Bratislava LIVE 2. 4. 2023 | Futbal

Live zápasy - oficiálny web slovenského hokeja

3. 2023 21:30 - TASRBénes dal gól, Hamburg remizoval v Düsseldorfe 2:2Slovenský futbalový reprezentant László Bénes sa strelecky presadil v piatkovom stretnutí 26. kola II. nemeckej Bundesligy, v ktorom jeho Hamburger SV remizoval na pôde Fortuny Düsseldorf 2:2. Dvadsaťpäťročný stredopoliar síce v 5. minúte nepremenil pokutový kop, keď mu strelecký pokus vyrazil domáci brankár Florian Kastenmeier, no Bénes dokázal poslať odrazenú loptu do siete. 2023 20:43 - TASRDK SFZ udelila Struhárovi trest na jeden zápasDisciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu (DK SFZ) udelila trénerovi MFK Ružomberok Petrovi Struhárovi trest na jeden súťažný zápas.

Jeho tím zvíťazil v 3. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy v skupine o udržanie sa v Poprade nad posledným tímom tabuľky MFK Tatran Liptovský Mikuláš 2:0. V sobotňajšom zápase sa Trenčania dostali do vedenia v úvode druhého polčasu, keď prízemná strela Filipa Bainoviča skončila v... včera o 19:56 - TASRZemplín Michalovce - MFK Ružomberok 2:2 v 3. kole o udržanie sa (2)Futbalisti MFK Zemplín Michalovce remizovali v 3. kole v skupine o udržanie sa vo Fortuna lige s MFK Ružomberok 2:2. Tréner hostí Peter Struhár po treste od Disciplinárnej komisie Slovenského futbalového zväzu (DK SFZ) sledoval sobotňajší duel iba z tribúny. Domáci otvorili skóre stretnutia v 60. minúte, keď sa presadil Lukáš Jánošík.

Sobotňajší duel 3. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy na ihrisku Michaloviec (15. 00 h) tak bude sledovať iba z tribúny. 2023 18:56 - TASRBrankár Petráš predĺžil zmluvu s DAC do roku 2026Futbalový brankár Samuel Petráš bude pokračovať v tíme DAC 1904 Dunajská Streda aj po vypršaní hosťovania z MŠK Žilina. Vedenie lídra Fortuna ligy s ním podpísalo nový kontrakt s platnosťou do roku 2026. 2023 11:17 - TASRIndonézia prišla o MS do 20 rokovIndonézia prišla o majstrovstvá sveta futbalistov do 20 rokov, na ktorých sa mali od 20.

Fortuna Liga | Voyo

Spartak Trnava vs. Slovan Bratislava [2.4.] ▶️ LIVE prenos

Slovan Bratislava si v derby poradil so Spartakom Trnava

Ružomberčania však potom v... včera o 17:31 - TASRArgentínskeho obrancu Montiela obvinili zo sexuálneho napadnutiaArgentínskeho futbalistu Gonzala Montiela obvinili zo sexuálneho napadnutia ženy. Útoku sa mal dopustiť v roku 2019, v deň svojich narodenín. Informoval o tom španielsky denník Marca. 31.

LIVE prenosy | FutbalPortal. skDukla Banská Bystrica - Železiarne Podbrezová 3:1 v skupine o titulFutbalisti MFK Dukla Banská Bystrica zdolali v 3. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy v skupine o titul na Štiavničkách Podbrezovú 3:1. V tabuľke sa priblížili na šiestom mieste na rozdiel bodu k svojmu rivalovi, ktorý zostal na piatej priečke. Podbrezová nevyhrala už piaty duel v rade. Do zostavy Banskej Bystrice sa po takmer dvoch mesiacoch od vážnejšieho... včera o 20:06 - TASRMFK Tatran Liptovský Mikuláš - AS Trenčín 0:2 v 3. kole o udržanie saČeský futbalový tréner František Straka zažil úspešnú premiéru na lavičke AS Trenčín.